Kroužek zábavné logiky

CENTRUM NADÁNÍ - TERMINUS CLUB

sídlo Centra nadání, Zavadilova 3, Praha 6

Centrum nadání nabízí nově ve svém sídle od září 2011 novou průběžnou aktivitu pro děti školního věku. Nazvali jsme ji KROUŽEK ZÁBAVNÉ LOGIKY a je určena dětem od 6 do 20 let.

 

NÁPLŇ KROUŽKU 

 Pravidelné kurzy zábavné logiky si kladou za cíl především představit dětem netradiční logické hry, hádanky, rébusy a pracovní listy, které rozvíjejí a podporují nadání v oblasti logického myšlení. Aktivity na rozvoj logiky mohou probíhat buď na matematickém nebo verbálním základě. Činnosti kroužku budou u dětí rozvíjet schopnost logického uvažování, rychlost myšlení, početní schopnosti, dále budou rozvíjet slovní zásobu a také jazykové porozumění. Náš klub je vybaven celou řadou společenských a deskových her, stejně jako individuálních hlavolamů určených pro mladší školní děti. Starší školní děti se mohou těšit především na zapeklité intelektové úlohy z dílny Vaška Fořtíka stejně jako na deskové strategické hry typu Puerto Rico, Agricola, Osadníci z Katanu, Sankt Petersburg a další. Stejně tak budeme pravidelně se zájemci hrát hry typu Sudoku, SET nebo Tantrix, které pracují s nácvikem kombinatorických schopností. Aktivita je určena pro cca 10 dětí. Při pravidelné účasti můžeme zajistit, že výsledky tréninku budou u dětí znatelné již během krátké doby. 

 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE 

Pátek  v čase 16 - 18 hodin na adrese Zavadilova 3, Praha 6. Taktéž budou kroužky zábavné logiky probíhat na několika ZŠ a SŠ v Praze a několika dalších městech.  Kurzovné v klubovně Centra nadání je 1500,-Kč/pololetí (v případě pravidelného chození již na 15:00 bude cena řešena dohodou). V případě zájmu můžete vyplnit přihlášku.Přihláška
© 2017 CENTRUM NADÁNÍ o.p.s. Všechna práva vyhrazena
webmaster@centrumnadani.cz