Kroužek zábavné logiky

Centrum nadání nabízí nově ve svém sídle od září 2012 novou průběžnou aktivitu pro děti školního věku. Nazvali jsme ji KROUŽEK ZÁBAVNÉ LOGIKY a je určena dětem od 4 do 20 let.

 

NÁPLŇ KROUŽKU 

Pravidelné kurzy zábavné logiky si kladou za cíl především představit dětem netradiční logické hry, hádanky, rébusy a pracovní listy, které rozvíjejí a podporují nadání v oblasti logického myšlení. Aktivity na rozvoj logiky mohou probíhat buď na matematickém nebo verbálním základě. Činnosti kroužku budou u dětí rozvíjet schopnost logického uvažování, rychlost myšlení, početní schopnosti, dále budou rozvíjet slovní zásobu a také jazykové porozumění. Náš klub je vybaven celou řadou společenských a deskových her, stejně jako individuálních hlavolamů určených pro mladší školní děti. Starší školní děti se mohou těšit především na zapeklité intelektové úlohy z dílny Vaška Fořtíka stejně jako na deskové strategické hry typu Puerto Rico, Agricola, Osadníci z Katanu, Sankt Petersburg a další. Stejně tak budeme pravidelně se zájemci hrát hry typu Sudoku, SET nebo Bang, které pracují s nácvikem kombinatorických schopností. Aktivita je určena pro cca 10 - 20 dětí. Při pravidelné účasti můžeme zajistit, že výsledky tréninku budou u dětí znatelné již během krátké doby. 

 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE 

.

 

CENA KROUŽKU NA ŠKOLÁCH JE CELOREPUBLIKOVĚ JEDNOTNÁ A TO 1000,-Kč/pololetí.

 

Platba 1000,-Kč by měla být na účet

Centra nadání: 3913452339/0800 (pro platby kroužků zábavné logiky a campy pro mládež)

 

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY  na gymnázia PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK 17:15 - 18:30 nebo 16:00 - 17:15

cena 2500,-Kč/13 lekcí

 

PŘÍPRAVKA NA ZŠ PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK 16:30 - 17:30 

cena 700,-Kč/ lekci 

 

Mimo školy a místa, na které je možné se hlásit přes náš web, máme kroužky na těchto školách (pro jejich žáky a studenty a za jiných podmínek)

NOVÝ PORG - úterý 

SUNNY CANADIAN - pondělí 

NAVIS 

ZŠ MENDELOVA - pondělí

GLOBAL MINDED - úterý + středa

ČVUT - LVÍČATA - středa

IMSP - pondělí

Beehive - pondělí

J@V - středa

Maxíkovy školky - pondělí až čtvrtek

Compass - středa

 

 

© 2024 CENTRUM NADÁNÍ o.p.s. Všechna práva vyhrazena
webmaster@centrumnadani.cz