AKTUÁLNĚ POŘÁDÁME A INFORMUJEME:

Společenská akce + Terminus club speciál

 

V sobotu 24.6.2017 od 9:00 do cca 16:00 - celodenní hraní deskových, počítačových i společenských her. cena je 500,-Kč (30% sleva pro klienty kroužků logiky, campů ...)

Od 15:00 do cca 18:00 bude na zahradě společenské setkání FORT IQ EDUCATION (za dobrého počasí i grilování). Zájemci nechť se hlásí mailem: vaclav@fortiq.cz nebo telefonem: 603 234 368.

Na akci budeme mimo jiné představovat letní i podzimní aktivity - campy, kroužky, konzultační a servisní služby... 

 

Letní pobytové campy - Rokytnice n.J. - http://www.centrumnadani.cz/aktivity/prihlaska-campy-deti.html 

2. - 9. 7. 2017 - cca 5 volných míst  (ze 120 míst)

9. - 16. 7. 2017 - cca 6 volných míst (z 85 míst) 

 

Letní příměstské campy Praha 6 -  - http://www.centrumnadani.cz/aktivity/prihlaska-campy-deti.html

24. 7. - 28. 7. - cca 5 volných míst

14. 8. - 18. 8. - cca 5 volných míst

21. 8. - 25. 8. - cca 5 volných míst

28. 8. - 1. 9. - cca 6 volných míst

Letní příměstský camp Mraveniště Říčany

17. 7. - 21. 7. - cca 3 volná místa 

 

 

 

Klub MALÝ ŠIKULA se transformuje na FORTIQ EDUCATION - přihlašování spuštěno

 Program pro předškolní děti bude od 15. září 2017 probíhat nadále v našem sídle v Dejvicích 2x týdně - v pátek jako celodenní klubová aktivita pro děti ve věku 3 - 7 let a v pondělí pro omezenou skupinku (cca 5) dětí 5 - 7 let jako předškolní přípravka. Vyzkoušejte aktivity FORTIQ Education nezávazně. Stále platí nabídka jednodenní zkušební návštěvy zdarma (pouze za cenu stravy a materiálů ve výši 200,- Kč). Páteční program bude kombinací rozvoje intelektu, vědecko-technickému tréninku i socializaci nadaných dětí ve skupině podobně nadaných. Více podrobností naleznete na speciální stránce věnované předškolákům. Mimo pátku jako celodenní aktivity budeme v prostoru i další dny, ovšem již s nabídkou konkrétní aktivity.

  

 

KVÍZY A HÁDANKY PRAVIDELNĚ AŽ K VÁM DOMŮ

 Máte-li zájem o pravidelné zasílání pracovních listů, hádanek, kvízů s obtížností pro děti od 2 let do 12 let (verbální, matematické, prostorové úlohy, kreativita, důvtip), přihlaste se na www.fortiq.cz. Rozesílání pracovních listů více než 2200 rodinám a institucím se transformovalo v pravidelné zveřejňování volně přístupných zadání na naší facebookové stránce. Na facebooku jsou i úlohy pro dospělé, nejen pro děti. Jednou za 1/4 roku budou nejlepší úlohy Terminus clubu z facebookové stránky viset také na našem webu v sekci TERMINUS CLUB - ÚLOHY, můžete si volně stahnout i zde.
KROUŽEK ZÁBAVNÉ LOGIKY PRO ŠKOLNÍ DĚTI

Centrum nadání realizuje činnost KROUŽKŮ ZÁBAVNÉ LOGIKY. Kroužky jsou určeny dětem ve věku 4 - 20 let a probíhají v klubovně Centra nadání a na spolupracujících školách. Máte-li o kroužek zájem - ať již na Vaší škole nebo ve formě návštěvy našeho centra, vyplňte přihlášku, tu naleznete v sekci KROUŽEK ZÁBAVNÉ LOGIKY stejně tak jako podrobnější popis jeho fungování.  Měli byste chuť i na vaší škole zřídit podobný kroužek? Ozvěte se nám. Vice informací o kroužku je v tomto letáčku.

 

Nabízíme spolupráci: 

Centrum nadání zaměřuje poslední dobou čím dál více pozornosti na aktivity pro předškolní děti. Nabízíme proto spolupráci soukromým i státním školkám, které chtějí věnovat více pozornosti dětem nadaným a rozvoji rozumových schopností všech dětí. Dále můžeme spolupracovat s předškolními kluby, mateřskými centry, středisky volného času apod. Máme připraveny školení pro učitele v rámci DVPP, diagnostiku dětí, doporučení zajímavých her, ukázky pracovních materiálů do výuky, můžeme také hospitovat pedagogickou práci konkrétního učitele v MŠ. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás emailem.

 

 

© 2017 CENTRUM NADÁNÍ o.p.s. Všechna práva vyhrazena
webmaster@centrumnadani.cz