Databáze aktivit 

Vážení kolegové,

 dovolte nám oznámit, že výuková databáze aktivit pro nadané žáky byla oficiálně zprovozněna. Vy, kteří již máte svůj individuální přístup do databáze, můžete volně stahovat a vkládat výukové materiály v podobě přiložených souborů. Podmínkou vkládání aktivit je, aby jednotlivé přílohy nepřekročily velikost 2MB. Pokud by vaše aktivity byly větší, je nutné je rozdělit do několika menších souborů a vložit postupně. Pro ty z vás, kteří se neúčastnili našich interaktivních dílen a nemají tedy přístup do aktivit databáze, i pro vás budeme postupně rozšiřovat sekci volně přístupných ukázek, abychom vás motivovali k budoucí spolupráci. Patříte-li mezi kolegy, kteří se nemohli naší dílny zúčastnit z časových důvodů nebo jste se o této aktivitě dověděli až pozdě, můžete nás kontaktovat a připojit se ke spolupráci i průběžně. Účast na 1. nebo 2. či další dílně není tedy ultimátní podmínkou pro další participaci na našich aktivitách v databázi. Těšíme se na další spolupráci!!!

Centrum nadání

Pozn.: Následující aktivity jsou ukázkou aktivit, které je možné nalézt v databázi. V registrovaném přistupu se již v tuto chvíli nachází značné množství aktivit, které vznikly z prezentací účastníků 1. a 2. , 3. a 4. interaktivní dílny.

Následující aktivita je převzata se svolením autorky Jany Juráškové z publikace "Základy pedagogiky nadaných". V následujících ukázkách budete mít příležitost si stahnout jednotlivé pracovní listy k obohacení učiva.

Aktivity ke stažení:

Pracovní listy k obohacení učiva - Jana Jurášková (Centrum nadání)
perex
Příklady sebehodnocení - Jana Jurášková (Centrum nadání)
Příklad sebehodnotícího listu pro nadaného žáka.
 
studenti 2008
 
studenti 2009
© 2024 CENTRUM NADÁNÍ o.p.s. Všechna práva vyhrazena
webmaster@centrumnadani.cz