VELIKONOČNÍ VÍKEND NA ŠUMAVĚ

 

Sumava

Centrum nadání ve spolupráci se společností Lipa Learning, s.r.o. pořádá velikonoční setkání pro rodiny s dětmi v termínu 25. - 28. března 2016.
Pojďte si s námi užít svátky jara v překrásném horském prostředí Šumavy s možností aktivního sportování v okolí a s atraktivním programem pro děti.

 

 

 

 

 

Místo akce: Šumava, Špičák č. p. 91, Železná Ruda, Hotel Stella***+
Termín: 25. března – 28. března 2016

PROGRAM

  • společenské a odborné aktivity pro aktivní rodiče a zvídavé děti
  • týmové hry v přírodě, sportovní aktivity (v případě sně  hu i lyžování), večerní společenský program, noční hra pro děti
  • herní činnosti vhodné pro rozvoj různých typů inteligence, zábavné šifry a kvízy pro různé věkové kategorie, společný výlet do Německa k vyhlídce "V korunách stromů" (Neuschönau)
  • poradenství, konzultace (nabídka psychologických testů pro zájemce) 
  • prezentace digitálních i praktických aktivit pro rodiny s předškoláky
    od společnosti Lipa Learning
  • programy Lipa Adventure - Skills for Life, diskuze nad připravovanou aktivitou Lipa Gateway


Sumava

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je ve 2 – 4lůžkových pokojích se sociálním zařízením na každém pokoji, přistýlka po dohodě možná. Stravování je formou polopenze nebo plné penze dle vaší preference. Hotel disponuje menším wellness se dvěma saunami, jednáme i o nabídce masáží. Za příplatek možné preferovat pokoj s výhledem na horské masivy. Vzhledem ke školním prázdninám v termínu našeho pobytu, je možné dojednat prodloužení pobytu o další 1-2 dny před začátkem akce. Prosím, kontaktujte nás v případě zájmu o delší pobyt nebo další specifika na info@centrumnadani.cz.

CENA

  osoba/pobyt (3 noci)

 

polopenze

plná penze

dospělý

 

2500,-Kč

3000,-Kč

dítě do 3 let

zdarma bez nároku na lůžko a stravu

dítě od 3 do 9,99 let

 

1700,-Kč

2000,-Kč

dítě od 10 do 15 let

 

2300,-Kč

2700,-Kč


Přihlášky preferujeme elektronickou formou přes webový formulář na naší stránce. Při registraci se platí celá částka, po dokončení registrace vám stránka vygeneruje platební údaje včetně celkové částky k úhradě. Kopie této zprávy bude automaticky zaslána i na vaši emailovou adresu.  

Elektronická přihláška zde .
 

© 2019 CENTRUM NADÁNÍ o.p.s. Všechna práva vyhrazena
webmaster@centrumnadani.cz